uzņēmēju dienas 20. un 21. maijā

Aizkrauklē 20. un 21. maijā notiks “Uzņēmēju dienas 2022” – piektdien, 20. maijā, no pulksten 12 Aizkraukles kultūras centrā būs vietējā biznesa atbalsta diena, bet 21. maijā Aizkraukles sporta centrā paredzēta uzņēmēju godināšanas ceremonija.

Lai veicinātu uzņēmēju saliedētību, atpazīstamību un sadarbību, ikviens Aizkraukles novada uzņēmējs 20. maijā no pulksten 12 līdz 16 tiek aicinās apmeklēt vietējā biznesa atbalsta dienas aktivitātes.

Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere informē, ka pasākumu Aizkraukles kultūras centrā vadīs žurnālists, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Ansis Bogustovs. Te iecerēts uzņēmēju tīklošanās pasākumu, kurā uzņēmēji atraktīvā veidā varēs iepazīstināt ar savu produktu vai pakalpojumu, apmainīties ar sadarbības piedāvājumiem un citu informāciju. Savukārt jaunieši – topošie uzņēmēji, aicināti apmeklēt meistarklasi ”Veiksmīga uzņēmēja DNS”, kuru vadīs Rīgas Biznesa skolas bakalaura studiju vadītājs Claudio Rivera.

Pasākuma beigās varēs dzirdēt trīs iedvesmojošus stāstus par uzņēmējdarbības uzsākšanu: par uzņēmumu, kurā ražo gardu bezalkoholisko dzērienu, stāstīs SIA “Barvedis” vadītājs Jānis Tipainis; par uzņēmuma SIA “JINNS” virtuālajām tūrēm nianses atklās Renārs Lipenītis; par zemeņu un aveņu audzēšanu tuneļos stāstīs SIA “Gretes” uzņēmuma attīstītājs Vents Aperāns.

Pasākuma laikā ikviens interesents varēs apmeklēt vietējo mājražotāju un amatnieku izstādi – tirgu, kurā būs iespēja degustēt ražotāju gardumus, iepazīties ar novadnieku darinājumiem, arī iegādāties izvēlētos gardumus un izstrādājumus. Tirdziņā piedalīsies 20 mājražotāji un amatnieku, tas darbosies kultūras centra mazajā zālē un priekštelpā.

Vietējās biznesa atbalsta dienas mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus un motivēt jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. Pasākums tiek rīkots Zemgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros. Tas ir bez maksas.

Reģistrēšanās pasākumam: www.auc.aizkraukle.lv vai https://ej.uz/979f

Pasākuma programma skatāma šeit: Vietējās biznesa atbalsta dienas programma

Savukārt otrajā dienā, 21. maijā, no pulksten 18 līdz 1 Aizkraukles novada sporta centrā, Lāčplēša iela 21, notiks svinīga Aizkraukles novada “Gada balvas uzņēmējdarbībā 2021” pasniegšanas ceremonija. Par patīkamu vakaru rūpēsies Dailes teātra aktieris Imants Strads.

Pasākumā aicināti piedalīties visi Aizkraukles novada uzņēmēji, tajā noteikta dalības maksa.

Ceremonijā novada uzņēmēji tiks apbalvoti dažādās nominācijās, tāpat plānota Aizkraukles novada iedzīvotāju biznesa ideju konkursa dalībnieku godināšana. Ballē deju mūziku spēlēs grupa “Zelta kniede”.

Dalību 21. maija pasākumā var pieteikt, zvanot Elitai Kaņepējai pa tālruni +37127873332 vai rakstot e-pastā: elita.kanepeja@aizkraukle.lv.