Uzņēmējdarbība
uzņēmēju dienas

Uzņēmēju dienas Aizkraukles novadā norisināsies 27. oktobrī Aizkraukles kultūras centrā un 28. oktobrī Aizkraukles novada sporta centrā. 

27. oktobrī Aizkraukles kultūras centrā visas dienas garumā dažādās norisēs iepazīstināsim, informēsim un izglītosim topošos un esošos uzņēmējus par jaunākajām aktualitātēm, projektiem un sadarbības iespējām. Pasākumā aicināti piedalīties visi Aizkraukles novada uzņēmēji. Savukārt jaunieši aicināti noklausīties lekciju “Hobijs kā karjera”. Pieredzes stāstā dzirdēsiet, kā 21. gadsimta jaunietim apvienot lietderīgo ar vajadzīgo un vai to vispār ir iespējams izdarīt. 

28. oktobrī Aizkraukles novada sporta centrā notiks svinīga “Aizkraukles novada gada balvas uzņēmējdarbībā 2022” pasniegšanas ceremonija. Balva tiks pasniegta vairākās nominācijās. Savukārt laureātu nominācijā “Draudzīgs klientam” izvēlēsies iedzīvotāji balsojot. Piedalīties balsojumā var līdz 6. oktobrim, aizpildot elektronisko anketu

Piedalīšanās pasākumos ir bez maksas. 

 

Uzņēmēju dienas Aizkraukles novadā tiek rīkotas projektā Nr. LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/SMEPRO 2 un to līdzfinansē Eiropas Savienība. 

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Aizkraukles novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Elita Kaņepēja

Uzņēmējdarbības atbalsta un komunikācijas speciāliste
elita.kanepeja [at] aizkraukle.lv