Aizkraukle Sabiedrība
Ziemasvētku dekorēšana kavēsies

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, jau šo svētdien sākas Adventes laiks  -  četras nedēļas pirms svētkiem, kurās pārdomāt aizvadīto gadu un piepildīt sirdi ar mieru. Gatavojoties šim skaistajam periodam, visi rotā mājas un pagalmus, arī Aizkrauklē lemts izrotāt ielas un laukumus. Lai darbi ritētu raitāk, pilsēta piesaistījusi čaklos palīgus, kuri, nevēloties traucēt pilsētnieku ikdienu, ielu pušķošanu veica nakts laikā.
Diemžēl Aizkrauklē atradušies arī Grinča tipa cilvēki – tādi, kam svētki un dekorācijas nerūp un to izlikšana ielās traucē. Pilnīgi negaidot mūsu čaklajiem palīgiem naksnīgajās Aizkraukles ielās uzbruka pagaidām nenoskaidrotas personas, nodarot smagus miesas bojājumus. Izsakām stingru nosodījumu šādai rīcībai un vēlam cietušajiem ātru un pilnīgu atlabšanu! Aicinām ikvienu ziņot Valsts policijai, ja ir kas zināms par šo atgadījumu un šī informācija var palīdzēt atrast vainīgos. 
Taču šī situācija arī nozīmē, ka diemžēl līdz pirmajai Adventes svētdienai visi iecerētie pilsētas dekori netiks izlikti tur, kur tiem jābūt, jo pašlaik nav,  kas to varētu paspēt izdarīt, mūsu nolīgtie palīgi spiesti ārstēt traumas. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem par aizkavēšanos Aizkraukles dekorēšanā, būs skaisti, tikai kādas dažas dienas vēlāk! 
Lai skaists un mierpilns Ziemassvētku gaidīšanas laiks!