Aizkraukle Koknese Kultūra
Folkloras kopa
Foto: Folkloras kopa “Tīne”

Folkloras kopas no Kokneses un Aizkraukles pošas 38. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētkiem “Pulkā eimu, pulkā teku”, kas 21. maijā notiks Liepājā.

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa “Tīne” (vadītāja Inguna Žogota), Aizkraukles novada vidusskolas folkloras kopa (vadītāja Ināra Pumpase), Kokneses pamatskolas- attīstības centra folkloras pulciņš (vadītāja Agita Lindenberga) piedalījās video skatē ar savām programmām septiņu minūšu garumā, kurās bija gan stāsti, gan dziesmas, rotaļas un muzicēšana.

Inguna Žogota stāsta: “Šogad, tāpat kā pagājušā gadā, folkloras nozarē skates notika video formātā. Mums izdevās ļoti labi! Bērni ir gandarīti un vecāki priecīgi. Tagad pošamies uz Liepāju – 38. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētkiem “Pulkā eimu, pulkā teku”. Programma ir plaša, ar gājienu un svētku atklāšanu Līvas ciemā, folkloras kopu koncertiem, izziņas un prieka taku, konkursu laureātu un novadu koncertu, kurā piedalīsimies arī mēs. Vakarā danči “Pūt, vējiņi!” estrādē un noslēgums pie jūras.”

Folkloras svētkiem “Pulkā eimu, pulkā teku” varēs sekot visi interesenti, kuri būs reģistrējušies Facebook notikumā: https://fb.me/e/1McWplYPl Visiem koncertiem tiks nodrošinātas tiešraides.