Jauniešiem Koknese Projektu aktualitātes
rāpjas kokos

21. septembrī Bebru pamatskolas 7.- 9.klašu jaunieši devās elpu aizraujošā piedzīvojumā uz biedrības "Piedzīvojuma Gars" lauku bāzi "Rites", Birzgales pagastā, Ķeguma novadā. Jaunieši savās klašu grupās pārvarēja bailes no augstuma, uzlaboja stratēģiskās un problēmu risināšanas spējas, apguva pamatus augsto virvju uzdevumos, kā arī viens otru atbalstīja un ļāva savai klasei paveikt vairāk, kā varbūt ikdienā varētu likties.

Jauniešiem bija iespēja arī apgūt pavisam vienkāršas iemaņas viegla āra ēdiena gatavošanā – kopīgi pagatavojot tortiljas gan pašam, gan klases biedram.

Kamēr klases uzlaboja savas komandu prasmes, klašu audzinātājiem bija iespēja veikt novērojumus un ļaut pamanīt savus skolojamos jaunā gaismā, kā arī atbalstīt pie lielākiem izaicinājumiem!

Klašu saliedēšanas diena notika jauniešu biedrības "Piedzīvojuma Gars" projekta "Līderība un komanda. LAPSA Bebros" ietvaros. Projektu līdzfinansē Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", jeb PuMPuRS, sniedzot individuālu atbalstu jauniešiem skolās un palīdzot īstenot jauniešu neformālās izglītības iniciatīvas gan Kokneses novadā, gan arī citos Latvijas novados.

Pumpurs logo