Aizkraukle Sabiedrība
braukšanas maksas atvieglojumi senioriem

Arī šogad no 15. aprīļa līdz 15. oktobrim Aizkraukles pensionāriem tiks nodrošināti braukšanas maksas atvieglojumi.

Aizkraukles novadā deklarētajiem pensionāriem un personām ar 3. grupas invaliditāti, kuru ģimenei ir dārzi Daugavas kreisajā krastā vai Aizkraukles pagastā, tiks atmaksāti izdevumi par 90 braukšanas reižu biļetēm vietējās nozīmes maršrutos Mēness iela‒Līčupe (Sērene) un Aizkraukles autoosta‒Aizkraukles pagasts.

Sākot ar 19. februāri, atvieglojuma saņemšanai būs jāiesniedz iesniegums Aizkraukles valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1A. Sniedzot iesniegumu, obligāti jāuzrāda pensionāra vai invaliditātes apliecība. Kad klientu centra darbinieki būs pārbaudījuši un apstiprinājuši iesniegumā norādīto informāciju, katrs iesniedzējs tiks informēts par atvieglojuma piešķiršanu. Biļetes apmaksās tikai tām personām, kuras sākotnēji būs iesniegušas iesniegumu atvieglojuma saņemšanai un būs saņēmušas apliecinājumu atvieglojuma piešķiršanai. Ja nebūs saņemts sākotnējais iesniegums, biļetes netiks apmaksātas. Sakrātās biļetes kopā ar iesniegumu varēs iesniegt klientu centrā ne biežāk kā reizi mēnesī.

Braucienu izmaksas tiks segtas no Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldes budžeta. Tradīcija Aizkrauklē apmaksāt pensionāru braucienus uz dārziem ilgst jau vairāk nekā desmit gadus.