Aizkraukle Kultūra
Viktorīna Atklāj Aizkraukli

Aizkraukles novada svētki sāksies jau rīt un sākums būs izzinošs – pirmais notikums 5. augustā būs erudīcijas viktorīna par Aizkraukles novadu. To vadīs Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, bet zinībās sacentīsies abu viņa vietnieku veidotas komandas.

Divas komandas, kuru kapteiņi būs Dainis Vingris, Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos, un Andris Zālītis, priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības un vides jautājumos, sacentīsies erudīcijā, atbildot uz jautājumiem par Aizkraukles novadu.

Vietnieki savās komandās pulcējuši zinošus un atraktīvus pašvaldības darbiniekus, katrā būs pieci dalībnieki. Daiņa Vingra komandā zināšanas demonstrēs Dace Svētiņa, Valērija Noreika, Zane Romanova un Arvīds Kviesis. Kopā ar Andri Zālīti erudīcijas viktorīnā piedalīsies Evija Vectirāne, Elita Brovacka, Anita Šmite un Dzintars Grundšteins.

Pasākumu vadīs Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Netīšām blice”.

Erudīcijas viktorīna notiks 5. augustā pulksten 18 Aizkraukles kultūras centrā.

Solās būt interesanti, tāpēc – nāciet un jūtiet līdzi!