Pļaviņas Projektu aktualitātes

Aizkraukles novada pašvaldība projektā Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē” šī gada 13. augustā organizēs "Izglītojošu un veselību veicinošu ekskursiju iedzīvotājiem 55+ uz Jelgavu". Ekskursijai aicinām pieteikties Pļaviņu pilsētas, Aiviekstes pagasta, Klintaines un Vietalvas pagasta iedzīvotājus.

Ekskursijas laikā apmeklēsim:

  • Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcu ar zvanu torni, kas ir viens no apmeklētākajiem tūrisma objektiem Jelgavā (ieejas maksa pieaugušajiem – 3,5 eiro, senioriem – 1,5 eiro);
  • Mītavas gājēju tiltu, kas tehniskā risinājuma dēļ uzskatāms par unikālu visā Baltijā – tas izliekts trīs dimensijās S burta veidā un iekārts vantīs;
  • Baltijā vērienīgāko Smilšu skulptūru parku (ieejas maksa pieaugušajiem – 3 eiro, senioriem – 2 eiro).
  • Baudīsim atpūtas braucienu ar kuģi “Mītava” pa Driksu un Lielupi (maksa – 6 eiro).
  • Dosimies uz ZELT smiltsērkšķu festivālu smiltsērkšķu dārzā, kas atrodas Jelgavas novadā, Platones pagastā, Platones upes piekrastē. Pasākuma laikā plānota tikšanās ar saimniekiem un ekskursija smiltsērkšķu dārzā, veselīga uztura lekcijas un meistarklases, vingrošanas nodarbība, radoši un garšīgi pārsteigumi, iespēja iegādāties smiltsērkšķu produkciju.

Saistībā ar projektu bez maksas tiks nodrošināts transports un ieeja ZELT smiltsērkšķu festivālā.

Izbraukšana pulksten 8.00 no Pļaviņu kultūras centra, Daugavas ielā 49, Pļaviņās, Aizkraukles novadā. Atgriešanās plānota pulksten 20.

Vietu skaits ekskursijai ir ierobežots, obligāta iepriekšēja pieteikšanās pie Aizkraukles novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītājas Olitas Znotiņas, tālr. +371 27870290.

Olita Znotiņa

Projektu vadītāja
olita.znotina [at] aizkraukle.lv