Pļaviņas Projektu aktualitātes

Aizkraukles novada pašvaldība projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē” ietvaros š. g. 13. augustā organizēs bezmaksas izglītojošu un veselību veicinošu ekskursiju iedzīvotājiem no 55 gadu vecuma uz Jelgavu. Ekskursijai var pieteikties Pļaviņu pilsētas, Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagasta iedzīvotāji.

Ekskursijas laikā paredzēta Jelgavas pilsētas apskate:

  • Jelgavas reģionālais tūrisma centrs;
  • Jelgavas pils;
  • Mītavas gājēju tilts, kas tehniskā risinājuma dēļ uzskatāms par unikālu visā Baltijā - tas izliekts trīs dimensijās S burta veidā un iekārts vantīs;
  • Pasta sala;
  • Koka skatu tornis, veselības takas apmeklējums un pikniks Lielupes palienas pļavās, kur ganās vairāk kā 80 savvaļas zirgi.

Pēc Jelgavas pilsētas apskates dosimies uz ZELT smiltsērkšķu dārzu, kas atrodas “Zeltlejās”, Platones pagastā, Jelgavas novadā. Pasākuma laikā plānota tikšanās ar saimniekiem un ekskursija smiltsērkšķu dārzā, veselīga uztura lekcija un meistarklases, vingrošanas nodarbība, radoši un garšīgi pārsteigumi, iespēja iegādāties smiltsērkšķu produkciju.

Izbraukšana pl. 10.00 no Pļaviņu kultūras centra, Daugavas ielā 49, Pļaviņās, Aizkraukles novadā. Atgriešanās pl. 21.00.

Vietu skaits ierobežots, obligāta iepriekšēja pieteikšanās pie Aizkraukles novada pašvaldības Administrācijas Attīstības nodaļas projektu vadītājas Olitas Znotiņas, tel. +371 27870290.

 

Olita Znotiņa

Teritorijas plānotāja
olita.znotina [at] aizkraukle.lv