Izmaiņas vilcienu kustības grafikā

AS “Pasažieru vilciens” informē: plānojot savas gaitas ar vilcienu, ņemiet vērā, ka 11. jūnijā spēkā stājas vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks, kurā gaidāmas būtiskas vilcienu kustības izmaiņas Daugavpils virzienā. Tāpat saistībā ar sliežu ceļa remonta darbiem no šī gada 11. jūnija līdz 28. augustam būs izmaiņas vilcienu kustībā maršrutā Rīga – Aizkraukle.

Vasaras sezonā – no 11. jūnija – izmaiņas Daugavpils virzienā paredzētas šiem reisiem:

  • vilciena Nr. 824 Rīga – Krustpils maršruts tiek pagarināts līdz Daugavpils stacijai, un tā atiešanas laiks no Rīgas stacijas būs pulksten 21.01;
  • no 12. jūnija ir norīkots papildu reiss maršrutā Daugavpils – Rīga. Vilciens Nr. 823 no Daugavpils stacijas aties pulksten 3.25 un Rīgā ienāks pulksten 7.00;
  • *vilciens Nr. 809 Līvāni (16.08) – Rīga (18.30) vasaras sezonā ir atcelts. Tas atsāks kursēt 3. septembrī. Izmaiņas vilcienu kustības saraksts publicētas tīmekļvietnē www.pv.lv un mobilajā lietotnē.

Savukārt saistībā ar sliežu ceļa remonta darbiem no šī gada 11. jūnija līdz 28. augustam izmaiņas paredzētas vilcienu kustības sarakstos maršrutā Rīga – Aizkraukle:

.