Aizkraukle Jauniešiem Sports
bmx lietpratējs

Lai bērniem atgādinātu par drošību un noteikumiem, kas jāievēro veloparkā, kā arī demonstrētu dažādus trikus un kopā dotos velotrasē, 1. novembrī pulksten 15 ikviens interesents, bet īpaši bērni un jaunieši, aicināti veloparkā Aizkrauklē darboties kopā ar BMX lietpratēju un virtuozu Lauri Gulbi.

Jaunajā veloparkā var braukt ar MTB, BMX, balansa velo, skrejriteni, skrituļslidām, longbordu, skeitbordu. Laukums piemērots visu vecumu braucējiem. Lai negūtu traumas, nesavainotu sevi un citus, tagad mums visiem kopā jāmācās tajā pareizi uzvesties.

Atgādinām galvenos veloparka lietošanas noteikumus:

  • velotrasē obligāti lieto ķiveri un citu aizsarginventāru;
  • ievēro distanci, pirms brauciena pārliecinies, vai trasē nav šķēršļu;
  • nenovieto priekšmetus uz velotrases braucamās daļas;
  • nebojā un neizmaini veloparka elementus!

Plašāk ar noteikumiem aicinām iepazīties šeit:

Lai vēlreiz atgādinātu drošas braukšanas nosacījumus un praksē demonstrētu, kā pareizi braukt, ikviens interesents 1. novembrī pulksten 15 aicināts piebiedroties braucienam jaunajā veloparkā Aizkrauklē, Vecmaurēnos -1, kur vairākas stundas kopā ar bērniem un jauniešiem darbosies BMX lietpratējs Lauris Gulbis.

Laurim ir 29 gadi, viņš ir no Saldus, bet tagad dzīvo Rīgā. Laura aizraušanās ir BMX braucieni brīvajā stilā (freestyle), ar ko viņš  nodarbojos jau aptuveni 14 gadu. “Visu šo gadu laikā BMX ir kļuvis kā daļa no manas personības. Jau desmit gadu esmu arī “Greentrials” ekstrēmā velo šova dalībnieks,” teic Lauris. Vēl šo to par Lauri vari uzzināt viņa Instagram kontā.

Visi – bērni, jaunieši, ģimenes kopā ar bērniem – aicinātas pievienoties. Būs jautri un interesanti! Pirms tam (apmēram pulksten 14) veloparkā tiks filmēts video rullītis, arī šo procesu drīkstat vērot.

Izziņai. BMX (Bicycle Motocross) ir riteņbraukšanas sporta paveids, tas  radies ASVKalifornijā 1960. gadu beigās. BMX tulkojumā nozīmē “divriteņu kross”.