Jauniešiem Sports
bta aizkraukle afiša

3. jūnijā Aizkraukles asfalta velotrasē norisināsies pirmais šī gada “BTA Pump Track Championship” Latvijas posms. Jaunais sporta veids pulcē aktīvā dzīvesveida piekritējus ar dažādiem braucamrīkiem – velo, skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. Braucēji četrās vecuma grupās sacentīsies par labākā trases laika sasniegšanu.

Sacensībās piedalīsies ap 100 entuziasti gan sieviešu, gan vīriešu grupā no dažādām Latvijas pilsētām, kas cīnīsies par labāko trases laiku. Bez šaubām, norisināsies spraiga cīņa starp spēcīgajiem braucējiem, kas saglabās intrigu līdz pat pēdējam brīdim.

Sacensības Aizkrauklē organizē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību “BTA Baltic Insurance Company”, ikvienam nodrošinot bezmaksas dalību sacensībās.

“BTA Pump Track Championship” ir jauna sporta veida sākums. Sacensību organizatori ir padarījuši nu jau gan Rīgas (2020. gadā), gan Aizkraukles pilsētu (2022. gadā) par daļu no šī sporta veida vēstures. Mērķis ir neapstāties un turpināt apvienot arvien vairāk braucējus, iesaistīt aktīvā dzīvesveida kustībā, rīkot vēl citus pasākumus, dodot iespēju ikvienam pārbaudīt savas prasmes, iesaistīties un gūt jaunu pieredzi.

3. jūnijā sacensības norisināsies Aizkraukles novada svētku programmas ietvaros. Papildu aktivitātes norosināsies arī citās vietās Aizkrauklē – velo orientēšanās un Aizkraukles pilsētas svētku gājiens no Lāčplēša ielas krustojuma līdz Aizkraukles stadionam. Papildus asfalta velotrasē norisināsies draudzīgs brauciens bērniem ar balansa riteņiem, kur mazākajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja trenēt savas velo prasmes, apgūt jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas, kā arī saņemt vērtīgas balvas no pasākuma sadarbības partneriem.