Jauniešiem Koknese

Ja esi Aizkraukles novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem un vēlies labi pavadīt laiku, satikties ar foršiem cilvēkiem un uzzināt, kā ar projektu palīdzību īstenot savas idejas, piesaki savu trīs līdz piecu jauniešu komandu “Projektu naktīm”, kas no 20. līdz 22.maijam notiks Koknesē.

Reģistrācija pasākumam šeit: https://forms.gle/3h6khJKtJVFGzHCL8

Ar ko sāksim? 20. maijā tiekamies brīvdienu piestātnē “Pērsejas”, kur suposim, komandas orientēšanās spēlē izzinās Koknesi un sadraudzēsimies, jo būsim Aizkraukles novada jaunieši no dažādām vietām.

Vakaru turpinām viesu namā “Rancho Randevu”, kur sāksim apstrādāt savu projekta idejas un galvenās aktivitātes. Zinām – kas, ko, kur un kad!

Otro dienu iesāksim vēlāk, strādāsim pie projekta veidlapas. Savukārt trešajā dienā izvērtēsim savu un citu komandu projektu melnrakstus, veiksim labojumus un prezentēsim projektu mērķi, aktivitātes, rezultātus!

Kāds būs gala rezultāts?

  • Tu būsi iemācījies rakstīt projektus: uzlikt uz papīra savu ideju un saprast, kā to īstenot.
  • Tev būs iespēja savu ideju realizēt, saņemot Kokneses jauniešu biedrības atbalstu un konsultācijas.
  • Tu smelsies iedvesmu no mūsu jauniešiem, kuri jau ir realizējuši savas idejas ar biedrības palīdzību.
  • Vismaz seši no projektu iesniegumiem tiks finansiāli atbalstīti (350 eiro katrai idejai).

Vietu skaits ierobežots, tāpēc pasteidzies pieteikties līdz 18. maijam!

Vairāk informācijas pa tālruni +371 22592602, Ieva.

Biedrība “Kokneses jauniešu biedrība” īsteno projektu “Gatavs dzīvei!” (Nr. 2022.LV/NVOF/MIC/070/21), kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta mērķis: paaugstināt vismaz 120 Aizkraukles novada jauniešu vecumā no 13 līdz 25 gadiem motivāciju iesaistīties kopienas sabiedriskajā dzīvē, īstenojot vietēja mēroga jauniešu iniciatīvas un uzlabojot jauniešu psihoemocionālās veselības stāvokli.

Vairāk par aktivitātēm jauniešiem var uzzināt Kokneses jauniešu biedrības Facebook lapā @YouthSocietyOfKoknese un Instagram @kjb_biedriba.