Aizkraukle Jauniešiem Kultūra
Interesu ziglītības centra jubliejas koncerts
Foto: Valdis Zvirgzdiņš

Ar jaudīgu jubilejas koncertu nosvinēta Aizkraukles novada Interešu izglītības centra 55. dzimšanas diena. Tajā skanēja gan iestādes jauno talantu, gan draugu – grupas “Opus Pro” – muzikālie sveicieni, un koncerts izvērtās jaudīgs un reizē sirsnīgs.

Aizkraukles novada Interešu izglītības centrs dibināts 1967. gada 14. jūnijā, un saistībā ar tā 55 gadu jubileju šogad notika un vēl iecerēti dažādi pasākumi un aktivitātes. Dzimšanas dienas kulminācija bija jubilejas koncerts, kas 14. maijā skanēja Aizkraukles kultūras centrā. Tajā piedalījās centra kolektīvi – jaunie ģitāristi un vokāli instrumentālie ansambļi, kurus vada Artūrs Zemnieks, popgrupas (vadītāja Una Arbidāne) un muzikālā apvienība “Tikai tā”, kurā dzied arī Aizkraukles novada Interešu izglītības centra direktore Zane Romanova.

Starp muzikālajiem priekšnesumiem koncertā skanēja arī centra darbinieku sveicieni. Tajos viņi atklāja, kāpēc šī iestāde it tik īpaša un viņiem patīk nākt uz darbavietu, kurā valda tik radoša un sirsnīga gaisotne.

“Es vēlētos, lai mēs spējam saglabāt šo īpašo auru,” teic Zane Romanova. “Manuprāt, centrs ir vieta, kas nekad nebeigs pārsteigt. Turklāt mēs visi esam tie, kas kopā radām vidi un vietu, kurā varam būt brīvi un augt.” Augt te patiešām var gan mazi, gan lieli, jo centrā tiek piedāvātas nodarbes un aktivitātes gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem.

Svētku koncertā lieliski skanēja gan popgrupas dziedātāju balsis, gan saskaņotais jauno ģitāristu sniegums, gan skanīgi spēcīgais vokāli instrumentālo ansambļu priekšnesums.

Otrajā koncerta daļā par jaudīgiem un lieliskiem mirkļiem parūpējās īpašie viesi – smagā roka grupa “Opus Pro”. Tās ģitārists ir aizkrauklietis Artūrs Zemnieks. Grupā ir jauns vokālists – Jānis Drēģeris, un viņa talants gan vokālā līmenī, gan publikas iesildīšanā ir neapšaubāmi spožs. Skatītāji zālē ar ieslēgtām mobilo telefonu gaismiņām juta līdzi daudzām dziesmām, bet grupas favorītdziesma “Rozā lietus” tika uztverta ar īstām ovācijām un klausītājiem kājās stāvot.

Lai rozā lietus mirdz arī pār jubilāriem un vēlam daudzus tikpat skanīgus un radošus gadus!

Foto galerija: https://www.aizkraukle.lv/lv/galerija/jubileja-ar-roza-lietu