Aizkraukle Kultūra
Opus pro afiša

Aizkraukles kultūras centrā 14. maijā pulksten 17 skanēs Aizkraukles novada Interešu izglītības centra jubilejas koncerts. Tajā kā īpašie viesi muzicēs arī grupa “Opus Pro”.

Aizkraukles novada Interešu izglītības centrs dibināts 1967. gada 14. jūnijā, un šogad tas svin savu 55 gadu jubileju. Saistībā ar to visa gada garumā notiek dažādi pasākumi un aktivitātes. Šī nedēļa ir īpaša – Interešu izglītības centrā notiek atklātās pulciņu nodarbības, izstādes, meistarklases, kā arī tika iekārtots kopienas dārzs, kurā Ukrainas atbalstam iestādītas saulespuķes.

Savukārt svētku kulminācija būs jubilejas koncerts, tas 14. maijā pulksten 17 skanēs Aizkraukles kultūras centrā. Koncertā piedalīsies centra kolektīvi un draugi, bet īpašie koncerta viesi būs grupa “Opus Pro”.

Vai zināt, ka šai grupai ir cieša saistība ar Aizkraukles novadu? Jā, grupas ģitārists ir aizkrauklietis Artūrs Zemnieks, un viņš vada ģitāras spēles nodarbības arī Aizkraukles novada Interešu izglītības centrā! Un brīvajā laikā spēlē (pie tam to dara izcili un virtuozi) smagā roka grupā “Opus Pro”. Koncertā varēsiet novērtēt, kā skan arī jaunajiem ģitāristiem un vokāli instrumentālajiem ansambļiem, kurus šajā prasmē ievada Artūrs Zemnieks.

Koncertā uzstāsies arī muzikālā apvienība “Tikai tā” un Aizkraukles novada Interešu izglītības centra visas trīs popgrupas, kuras vada Una Arbidāne.

Visus gaidām Aizkraukles novada Interešu izglītības centra jubilejas koncertā! Tas solās būt lielisks