Aizkraukle Uzņēmējdarbība
uzņēmēju tikšanās

21. februārī Aizkraukles Kultūras centrā norisinājās ikmēneša uzņēmēju tikšanās. Pasākuma mērķis bija informēt un izglītot uzņēmējus par pieejamajām atbalsta programmām un aktualitātēm.

Tikšanos atklāja un uzņēmējus uzrunāja Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Vingris.

ALTUM Zemgales reģiona vadītājs Armands Alksnis informēja uzņēmējus par pieejamajām atbalsta programmām, Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa ‒ par iespējām digitalizācijas jomā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vecākā projektu vadītāja Zigrīda Mikāne ‒ par aktuālajām atbalsta programmām jaunajā plānošanas periodā. Uzņēmēji bija ieinteresēti arī intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumos, par kuriem pastāstīja Patentu valdes pārstāvji Mārtiņš Kokalis un Viktorija Kasara.

Lektori, papildinot viens otra teikto, sniedza kvalitatīvas un detalizētas atbildes uz uzņēmēju jautājumiem un atzinīgi novērtēja viņu interesi, aktivitāti un iesaisti.

Tradicionālo uzņēmēju tikšanos vairāki interesenti un uzņēmēji apmeklēja pirmo reizi. Nākamā uzņēmēju tikšanās paredzēta 13. martā jaunajās koprades telpās Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 4.

Uzņēmēju tikšanās Aizkrauklē