Drošība Sabiedrība
Mežā uzmanīgi ar uguni

Valsts meža dienests atgādina par ugunsnedrošo periodu mežā. Par jebkuru aizdegšanos mežā vai tā tuvumā Aizkraukles novada iedzīvotājus lūdzam ziņot Dienvidu virsmežniecības darbiniekiem.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka Latvijas mežos saglabāsies augsta ugunsbīstamība. Aicinām ikkatru iedzīvotāju atbildīgi ievērot ugunsdrošības noteikumus atrodoties ne tikai mežos un purvos, bet arī pļavās krūmājos un izcirtumos. Ugunsnedrošajā periodā mežā un tā tuvumā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu, aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem. Lūdzam iedzīvotājus apdomāt vajadzību uzturēties mežos. No mazākās dzirksteles vai izsmēķa var notikt nenovēršama ugunsnelaime.

Par jebkuru aizdegšanos mežā vai tā tuvumā lūdzam ziņot Dienvidu virsmežniecības operatīvajam dežurantam, tālr. +371 28379790; inženierim Jurim Čaupjonokam, tālr. +371 29422024; meža ugunsdzēsības stacijas vadītājam Jānim Iļjinam, tālr. +371 25357188 vai vietējam mežzinim, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruni 112.