Neretas pagasts Veselība
neretā vajdzīgs zobārsts

No šī gada 1. novembra zobārstniecības kabinetā Neretā, Pētera Lodziņa ielā 2, vairs netiek sniegti zobārstniecības pakalpojumi.

Neretas apvienības pārvalde aicina pieteikties zobārstu, kurš vēlētos īrēt telpas un aparatūru un sniegt zobārstniecības pakalpojumus iedzīvotājiem.

Neretas apvienības pārvaldes vadītājs Juris Gorbačovs stāsta, ka līdz šim Neretā zobārstniecības pakalpojumus iedzīvotājiem sniedza ārstes no Rīgas, taču tagad viņas te darbu pārtraukušas. Neretā ir labiekārtots un aprīkots zobārstniecības kabinets, bet vajadzīgs vien zobārsts, kurš tajā vēlētos strādāt.

Zobārstniecības kabinetā Neretā ir visa zobārstniecībai nepieciešamā aparatūra, arī rentgena iekārta. Zobārstam tikai būtu jānovērtē, vai iekārtas atbilst prasībām.

Zobārstam, kurš vēlētos strādāt Neretā, ar pašvaldību būs jāslēdz telpu un aparatūras nomas līgums. Ar nomas un komunālo pakalpojumu maksas apmēru pretendents varēs iepazīties, sazinoties ar Neretas apvienības pārvaldi. Kontakttālrunis informācijai +371 26655352.

Drīz zobārstniecības kabinetā Neretā sāks strādāt arī zobu higiēniste Santa Markune-Kļaviņa, ar kuru tuvākajās dienās tiks noslēgts telpu nomas līgums.