vecāki ar bērniņu

Pagājušās nedēļas nogalē Neretas pusē svinēja Neretas apvienības svētkus, piedāvājot viesoties interesantās vietās, kā arī svētkos tika atklāti jauni objekti, kuros vērts paviesoties. 

Pagastos svētku svinības iesākās jau piektdienas vakarā – Mazzalvē un Zalvē varēja no sirds izsmieties, skatoties Danskovītes lugu “Sievasmātes labā sirds” Rubeņu amatierteātra “Kumode” izpildījumā.

Savukārt 9. jūlijā diena iesākās ar rīta rosmi un peldi fizioterapeita Emīla vadībā, kam vēlāk sekoja gan luterāņu dievnama apmeklējums, gan ekskursija pa Neretu, gan makšķerēšanas sacensības jaunatklātajā atpūtas vietā “Pie Pūcītes”. 

Zalvē savā sētā, kur mīt ne tikai vietējie vikingi, bet arī Šreks ar savu kundzi, ciemoties aicināja koktēlnieks Romualds Gurklis, Savukārt Pilskalnē visas dienas garumā varēja satikties Gricgales krogā. 

Mazzalves pagastam šī diena bija nozīmīga un pozitīvas emocijas valdīja jaunizveidotajā pagasta vēstures istabā. Viena siena tajā veltīta pagasta māju nosaukumiem, un tas esot vesela pētījuma vērts temats. Šajā istabā apskatāmas arī slavenā gaišreģa Eižena Finka sekretērs un citi personīgie priekšmeti, ko pagastam dāvinājusi viņa mazmeita, kura šeit pavadījusi lielāko mūža daļu, rūpējoties par pagasta ļaužu veselību. 

Šajā dienā tika sveikti arī Neretas apvienībā laikā no 2021.gada jūnija līdz šī gada jūlijam dzimušie mazulīši. Kopumā Neretas apvienība kļuvusi ar 12 iedzīvotājiem bagātāka. 

Vakara izskaņā skanēja amerikāņu folkloras mūzika grupas “Sunny Groove Dixie” koncertā un notika balle.

Pasākumā viesojās arī retro auto īpašnieki, dodoties braucienā cauri Neretai.

Neretas apvienības svētkos sveic mazulīšus