bērni

Saistībā ar projektu “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Aizkraukles novadā” Aizkraukles novada Interešu izglītības centrs šajā vasarā organizēs radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Tajās aicināti iesaistīties interesenti no visa Aizkraukles novada, nodarbības būs bez maksas.

Aizkraukles novada Interešu izglītības centra direktore Zane Romanova informē, ka radošās darbnīcas bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem plānotas divos posmos: pirmās nodarbības notiks no 5 līdz 16. jūnijam, bet otrais radošās darbošanās cikls iecerēts no 19. līdz 30. jūnijam.

Tāpat bērniem būs iespēja piedalīties arī vasaras aktīvās atpūtas un sporta nodarbībās, kuras Aizkrauklē notiks no 3. līdz 14. jūlijam un no 17. līdz 28. jūlijam.

Gan radošās, gan sportiskās aktivitātes plānotas katru darba dienu no pulksten 10 līdz 14. Tajās aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visa Aizkraukles novada. Nodarbības būs bez maksas.

Interesenti nodarbībām varēs pieteikties, no 3. līdz 30. aprīlim (vai kamēr grupa tiks nokomplektēta) aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu vai klātienē Aizkraukles novada Interešu izglītības centrā. Katrs dalībnieks sākotnēji varēs pieteikties vienam nodarbību ciklam, kura garums būs divas nedēļas. 

Lūdzam sekot līdzi informācijai sociālajos tīklos un mājaslapā www.interesuizglitiba.lv

Projekta nr. 9.2.4.2/16/I/023 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Aizkraukles novadā” ietvaros.