Jauniešiem Pļaviņas
deju meistarklase

26. jūnijā pulksten 16.00 Pļaviņās bērni un jaunieši no 13 līdz 25 gadu vecumam aicināti piedalīties bezmaksas “Street dance” meistarklasē, ko vadīs deju pedagogs, horeogrāfs un dejotājs Artūrs Devels. Deju meistarklase tiek organizēta jauniešu iniciatīvu projektā “Esi kustībā – būsi vesels” un tās rīkošanu finansiāli atbalsta Aizkraukles novada pašvaldība, piešķirot līdzekļus jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

Artūrs Devels ir pazīstams kā enerģisks Latvijas horeogrāfs, kurš pārzina hiphopa, “Urban” un “Street dance” stilus. Viņš ir viens no vadošajiem horeogrāfiem deju studijā “Space”. Artūrs Devels ir piedalījies deju nometnēs ārpus Latvijas, piemēram, “Fair Play” un “Beat Camp”. Viņš ir veidojis dažādas meistarklases un bijis žūrijas loceklis deju sacensībās Baltijā un Austrumeiropā. Artūrs Devels ir strādājis ar dažādām Latvijas mūzikas grupām un māksliniekiem, piedalījies viņu mūzikas videoklipu un koncertu veidošanā, kā arī uzstājies “X-Factor Latvia”. Savā daiļradē Artūrs Devels galvenokārt pievēršas mūsdienu ielu dejas horeogrāfijai (Street dance).

Deju meistarklasē tiks rādītas un mācītas dažādas ķermeņa kustības, dejā balstīta tehnika ar norādījumiem tās izpildei, kas tiks papildināta ar praktiskiem piemēriem. Tās varēs izmantot ikviens jaunietis, kam patīk būt kustībā un dejot.

Deju meistarklase būs kā ieguldījums deju attīstībai Pļaviņās, tā būs atbalsts jauniešiem viņu spēju, talantu un prasmju izkopšanai dejas jomā apguvē ielu deju kategorijā.

Dalība meistarklasē iepriekš jāpiesaka, zvanot vai rakstot uz tālruni +371 22014412.

Jauniešu iniciatīvas un projekta autore – aktīva Pļaviņu jauniete, jauniešu brīvprātīgā darba veicēja, mūsdienu stila deju grupas vadītāja un Aizkraukles novada jauniešu gada balvas “Gada nagla 2023” ieguvēja Annija Vīksna. Šis jau ir otrais gads, kad, pateicoties Annijas Vīksnas dejas mīlestībai un iniciatīvai, Pļaviņās tiek īstenots jauniešu iniciatīvu projekts, kura ietvaros jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas deju meistarklases. Pagājušajā gadā, pateicoties Aizkraukles novada pašvaldības atbalstam, realizējot jauniešu iniciatīvu projektu “Deju ritmi”, jauniešiem Pļaviņās bija iespēja piedalīties deju meistarklasē pie deju pedagoģes Maijas Tjurpjapinas. Viņa sniedza jauniešiem ne tikai prieku par deju, bet arī jaunas iemaņas un iedvesmu turpināt apmeklēt deju nodarbības.

Plašāka informācija par deju pedagogu Artūru Develu pieejama viņa “Instagram” kontā.