Pļaviņas Projektu aktualitātes Sports

Aizkraukles novada pašvaldības projekta “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē” (Nr. 9.2.4.2/16/I/091)  ietvaros tiks organizētas četras bezmaksas nodarbības zumbas pamatelementu apgūšanai zumbas fitnesa treneres Kristīnes Rubenes pavadībā. 

Zumbas nodarbības ir deju – fitnesa programma, kas apvieno Latīņamerikāņu deju ritmus ar aerobikas soļu pamatiem. Treniņš domāts visa ķermeņa stiprināšanai, tonizēšanai un izturības paaugstināšanai, kā arī svarīgs ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana. Deju soļi mīsies ar dažādiem vingrinājumiem, kas būs iesaistīti deju kompozīcijā. 

Nodarbības Pļaviņās sāksies no šī gada 22. jūlija un notiks piektdienās: 

Datums 

Norises laiks 

Īstenošanas vieta 

22. un 29. jūlijā 

18 - 19

Iekšpagalmā Daugavas ielā 50, Pļaviņās, Aizkraukles novadā (sliktu laikapstākļu gadījumā – sporta zālē, Daugavas ielā 50) 

19. un 26. augustā 

Lūgums iepriekš pieteikt dalību pirms katra apmeklējuma pie Aizkraukles novada pašvaldības projektu vadītājas Olitas Znotiņas pa tālruni +371 27870290

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībās, lai stiprinātu savu veselību! 

Olita Znotiņa

Projektu vadītāja
olita.znotina [at] aizkraukle.lv