rēķini baneris
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Aizkraukles novada pašvaldības SIA “Aizkraukles siltums” informē, ka saistībā ar pāreju uz jaunu norēķinu sistēmu, rēķini par patērēto siltumenerģiju klientiem tiks izrakstīti līdz 15. jūlijam.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Aizkraukle