Zumba

Sākot ar 23. februāri, trešdienās notiks zumbas nodarbības klātienē Ilmāra Gaiša Kokneses viduskkolā. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā trešdienās no plkst.18.00 – 19.00. Uz nodarbību jāierodas ērtā apģērbā un līdzi jāņem maiņas apavi – sporta botas un ūdens!

Zumba ir kardio, spēka un izturības apvienojuma treniņš, balstīts uz intervāla metodi, ko panāk izmantojot dažāda ritma mūziku. Nodarbībās tiks apgūta pamatsoļu apguve, variāciju iespējas, tehniskais izpildījums un dažādo soļu pielietojums atbilstošajā mūzikas ritmā, ritmu dažādošana un kombināciju pielietošana.

Laipni aicināti visi iedzīvotāji! Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: kristinerubene@inbox.lv , jo vietu skaits ir ierobežots! Nodarbības vadīs trenere Kristīne Rubene. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Nodarbības ir bez maksas un tās tiek organizētas projekta nr.9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Ieva Rusiņa

Projektu vadītāja
ieva.rusina [at] aizkraukle.lv