Vingrošanas senioriem - vizuālis

No 6. jūnija Aizkraukles stadionā Draudzības krastmalā 6 sāksies vingrošanas nodarbības senioriem. Tās vadīs fizioterapeite Janīna Grinsone-Velde.

Āra vingrošanas nodarbībās aicināti piedalīties iedzīvotāji no 54 gadu vecuma un vecāki. Fizioterapeites Janīnas Grinsones-Veldes vadībā seniori varēs apgūt vingrojumus līdzsvaram, koordinācijai, fiziskās slodzes uzlabošanai, kā arī elpošanas, mobilitātes, spēka saglabāšanas un uzlabošanas, stiepšanās vingrojumus.

Vingrošana stadionā notiks divas reizes nedēļā – katru pirmdienu un ceturtdienu no pulksten 18.30 līdz 19.30. Pirmā nodarbība plānota 6. jūnijā. Kopīgi vingrošanas vakari būs arī 9., 13., 16., 20., 27. un 30. jūnijā. Kopā senioriem šovasar plānotas 18 vingrošanas nodarbības.

Vingrošanas nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās. Visi vingrot gribētāji jau nākamo pirmdien tiek gaidīti stadionā! Nodarbības ir bez maksas.

Interesējošos jautājumus var noskaidrot, sazinoties ar fizioterapeiti pa tālruni +371 29682910, Janīna Grinsone-Velde.

Iespēja vingrot senioriem dota saistībā ar projektu “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Aizkraukles novadā”, nr. 9.2.4.2/16/I/023.

Valērija Noreika

Vecākā projektu vadītāja
valerija.noreika [at] aizkraukle.lv