Drošība
militārā tehnika

13. maijā Aizkraukles novada teritorijā Čehijas Bruņoto spēku karavīri no NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā ar Zemessardzes atbalstu veiks ūdens tilpes un pieguļošās teritorijas izpēti, lai sagatavotos ūdens šķēršļa pārvarēšanas taktiskajam vingrinājumam.

Sabiedroto karavīri kopā ar Zemessardzes 55.bataljona zemessargiem teritorijā starp Aizkraukli un Koknesi kopīgi veiks Daugavas upes straumes, dziļuma, krasta izpēti, kā arī pieguļošās teritorijas un maršruta izpēti.

Lai nokļūtu līdz plānoto mācību norises vietām, 13. maijā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies sabiedroto valstu militārā tehnika maršrutā Ādaži – Aizkraukle – Ādaži.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, 13. maijā maršrutā Ādaži – Aizkraukle – Ādaži un Aizkraukles novada teritorijā redzot militāro transportu, karavīru un zemessargu aktivitātes, gatavojoties mācībām.

Operatīvā informācija par Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Facebook lapā @MehanizetaBrigade.