Aizkraukle Sports
ēdināšanas pakalpojumi sporta svētkos

10. augustā Aizkraukles pilsētas stadionā notiks Aizkraukles novada sporta svētki. Vakara būs iespēja baudīt “Gacho” muzikālo priekšnesumu, pēc tam paredzēta balle ar grupu “Netīšām blice”. Lai gan dienas, gan vakara pasākumu laikā apmeklētājiem piedāvātu arī ēdināšanas pakalpojumus, aicinām pieteikties uzņēmumus, kuri tos varētu nodrošināt.

Sporta svētki Aizkraukles stadionā Draudzības krastmalā 6 sāksies pulksten 11.00. Sportos gan pašvaldības darbinieki, iestādes un uzņēmumi, gan ģimenes un citi interesenti. Tāpat 10. un 11.augustā turpat blakus, Daugavā pie Aizkraukles Kultūras centra, norisināsies Baltijas čempionāts ātrumlaivām – Lotāra Millera piemiņas sacensības.

Tā kā diena būs darbīga, turpat stadionā paredzēts nodrošināt arī ēdināšanas pakalpojumus. Tāpat ēdinātāji aicināti būt arī vakara izklaides pasākumos, kas stadionā paredzēti no pulksten 21.30, kad sāksies “Gacho” koncerts un pēc tam arī balle. Ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji var pieteikties gan atsevišķi dienas un vakara stundām, gan visai dienai.

Uzņēmēji un komersanti, kuri var un vēlas Aizkraukles novada sporta svētku dienā piedāvāt ēdināšanas pakalpojumus stadiona teritorijā, aicināti pieteikties līdz 26. jūlijam. Aizpildītu pieteikuma veidlapu lūgums sūtīt e-pastā: dome@aizkraukle.lv

Atgādinām, ka ikvienam tirgotājam, arī ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam, jāsamaksā tirdzniecības nodeva, kas noteikta Aizkraukles novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 2022/27 "Par nodevu tirdzniecībai publiskās vietās Aizkraukles novadā".

Jautājumu gadījumā var sazināties ar sporta organizatori Līgu Padomu, tālrunis +371 20239331 vai rakstīt e-pastā: liga.padoma@aizkraukle.lv