Sabiedrība Sunākstes pagasts
rokas kopā

Jauns gads, jauni plāni, jauni mērķi un darbi to īstenošanai. Sadarbojoties Sunākstes saieta namam, Sunākstes pagasta bibliotēkai, kopienas iedzīvotāju veidotajai “Radošai studijai Sunākste” un biedrībai Sēlijas salas, 3. februārī Sunākstes saieta namā tiek organizēta Sunākstes pagasta iedzīvotāju kopā sanākšana “Iededzies ar savu liesmu”.

Dienas gaitā kopīgas darbošanās laikā pārrunāsim jau paveikto darbu gada griezumā, idejas, ko realizēt un to risinājumus, meklēsim motivēšanas instrumentus iedzīvotāju līdzdalībai pagasta sabiedriskās dzīves aktivizēšanā.

Pagājušais gads mums ir bijis darbīgs: sniegta palīdzība Ukrainai, piedaloties dažādās akcijās, organizēti radoši pasākumi, ikvienu aicinot līdzdarboties, kā arī esam veiksmīgi startējuši “Mājas kafejnīcu dienās”.  Padomā ir vēl pūrs ar idejām un darbiem. Lai paplašinātu iespējas tās īstenot, saprotam, ka nepieciešami gan naudas līdzekļi, gan juridisks spēks.

Iedvesmojoties no citām Sēlijas salām, esam sasmēlušies drosmi, lai dibinātu savu biedrību. Pasākumā piedalīsies biedrības “Ūdenszīmes” vadītāja Ieva Jātniece un kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas Salas” valdes priekšsēdētāja Daina Alužāne, kurām ir liels nopelns idejas īstenošanā un kuras šajā dienā vedīs mūs pa šo ceļu. Ar muzikālu sveicienu dalībniekus iepriecinās muzikālā apvienība “Emily Family”. 

Ceram uz mūsu aktīvo kopienas iedzīvotāju atbalstu un vēlmi turpināt uzsākto ceļu.