Projektu aktualitātes Uzņēmējdarbība
digitalizācijas treniņi afiša

Uzņēmēji, kas vēlas spert nākamo soli pretī attīstībai, aicināti piedalīties “Kickstart” treniņos jeb praktiskajās apmācībās, kas palīdz izprast digitalizācijas būtību un tās sniegtās iespējas biznesa attīstībā.

Šādu treniņu auditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri vēlas uzsākt uzņēmuma digitālo transformāciju, kā arī izmantot Eiropas Savienības atbalsta programmas finansējumu digitālās transformācijas uzsākšanai.

Plānots, ka “Kickstart” treniņi norisināsies martā Jēkabpilī. Četrās praktiskajās nodarbībās dalībniekiem būs iespēja:

  • analizēt sava uzņēmuma biznesa procesus, kuros digitalizācijas pasākumus plānots uzsākt vai turpināt;
  • noteikt uzņēmuma attīstības virzienus, pilnveidojot un optimizējot procesus, izmantojot piemērotākos digitalizācijas rīkus;
  • saņemt ekspertu ieteikumus, kā veiksmīgāk realizēt digitalizācijas projektus;
  • iedvesmoties no citu uzņēmumu pieredzes stāstiem.

Apmācību datumi un konkrēta norises vieta tiks precizēta pēc grupu nokomplektēšanas. Pieteikties digitalizācijas treniņiem iespējams elektroniski

Pasākums notiek projektā “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projektā “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983)

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – “NextGenerationEU”. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.