Klintaines pagasts Uzņēmējdarbība
uzņēmēju tikšanās

10. aprīlī maiznīcā “Liepkalni” norisinājās ikmēneša uzņēmēju tikšanās, kuras mērķis bija informēt par aktualitātēm tūrismā un uzņēmējdarbībā, kā arī pārrunāt citus uzņēmējiem aktuālos jautājumus.

Pasākuma pirmajā daļā uzņēmēji apmeklēja Lokstenes svētnīcu. Tā atrodas uz salas, kas ir netālu no Daugavas ūdeņu apskalotā krasta, un uz to bija jāmēro neliels ceļa posms ar kuģīti. Uzņēmēji ar interesi klausījās stāstījumu par latviešu garīgo kultūru, ģimenes godu, gadskārtu svinībām, kā arī mūsu senču ticējumu nozīmi.

Tikšanās turpinājumā uzņēmēji pulcējās viesmīlīgajās “Liepkalnu” maiznīcas telpās, kur pašvaldības Tūrisma nodaļas vadītāja Anita Šmite un tūrisma organizatore Zaiga Bonda informēja par ievērojamākajiem tūrisma notikumiem un aicināja pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām”.

Tika pārrunāta informācija par aktuālajiem uzņēmējdarbības pasākumiem, diskutēts par nākamo tikšanās reižu interesējošajiem jautājumiem, apspriesta uzņēmēju iesaiste dažādu pasākumu īstenošanā.

Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 25 dalībnieki. Priecājamies, ka ikvienā tikšanās reizē uzņēmēju pulkam pievienojas arī jauni dalībnieki!

Nākamā uzņēmēju tikšanās plānota 22. maijā brīvdienu mājā “Pie Zandarta” Staburaga pagastā.

Jogita Baltmane

Vecākā uzņēmējdarbības atbalsta un komunikācijas speciāliste
jogita.baltmane [at] aizkraukle.lv
Uzņēmēju tikšanās