17. jūnijā viesnīcas, restorāna un SPA kompleksā “Divas Upes” Bilstiņos, Kokneses pagastā norisinājās uzņēmēju tikšanās, kas pulcēja uzņēmējus un citus interesentus no Aizkraukles novada.
Pasākums sākās ar dalībnieku savstarpēju iepazīšanos. Katrs īsi pastāstīja par sevi, izceļot kādu īpašu faktu vai lietu, kas palīdzētu labāk vienam otru iepazīt un atcerēties, tā radot nepiespiestu un draudzīgu gaisotni, kā arī veicinot jaunu kontaktu veidošanos.
Tikšanās turpinājumā notika informatīva lekcija, ko vadīja SIA “KONSORTS” projektu vadītāja Inese Matisāne. Uzņēmums jau vairāk nekā 30 gadus sniedz finanšu, ekonomiskās un juridiskās konsultācijas, palīdzot uzņēmējiem izmantot dažādus valsts un Eiropas Savienības atbalsta instrumentus. Dalībnieki uzzināja par iespējām piesaistīt finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, izmantojot Lauku atbalsta dienesta, ALTUM un LEADER programmas, kā arī par citām atbalsta iespējām jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem, tostarp sociālās uzņēmējdarbības jomā.
Pēc lekcijas dalībnieki iepazinās ar “Divas Upes” jauno komandu – radošo vadītāju un namamāti Leldi Māliņu-Trukšu, tehnisko vadītāju, namatēvu un bāra pārzini Lauri Trukšu un restorāna pārzini, ēdienkartes veidotāju un galveno pavāri Kitiju Auniņu. Saimnieki dalījās pieredzē par uzņēmuma pārņemšanu pēc tā nodošanas viņu pārvaldībā, līdzšinējo attīstību un nākotnes iecerēm. Lelde Māliņa-Trukša stāstīja par savu ceļu labsajūtas un SPA pakalpojumu jomā, kā arī par “Divas Upes” attīstību kopā ar komandu, veidojot to par mūsdienīgu viesmīlības, gastronomijas un atpūtas galamērķi, kā arī vietu dažādu pasākumu organizēšanai Kokneses pusē.
Noslēgumā dalībnieki devās apskatīt “Divas Upes” kompleksu – viesnīcas telpas, restorānu, SPA zonu un apkārtni. Saimnieki dalījās gan ar paveikto, gan nākotnes plāniem, un sarunas turpinājās neformālā gaisotnē. Daļa dalībnieku devās nelielā pastaigā līdz Pērses upei, no kuras krasta pavērās skats uz Kokneses pilsdrupām – ainava, kas vēlreiz atgādināja, cik īpaša un tūristiem pievilcīga ir šī vieta.
Šī bija pēdējā uzņēmēju tikšanās pirms vasaras sezonas. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, sarunām un kopā būšanu! Tiekamies rudenī nākamajos uzņēmēju tikšanās pasākumos.
Lai visiem saulaina, darbīga un iedvesmojoša vasara!
