Uzņēmējdarbība Staburaga pagasts
uzņēmēju tikšanās

22. maijā brīvdienu mājā “Pie Zandarta” Staburaga pagasta “Krastos” norisinājās ikmēneša uzņēmēju tikšanās. Pateicoties saulainajam laikam, uzņēmējiem bija iespēja apskatīt apkārtni un novērtēt skaisto ainavu, jo brīvdienu māja atrodas tieši Daugavas krastā.

Atklājot tikšanos, brīvdienu mājas “Pie Zandarta” saimnieki Una Jakobsone-Burkovska un Viesturs Burkovskis pastāstīja, kā viņi šeit nonākuši. Māja celta, plānojot un paredzot, ka tā būs vieta, kur ar savu ģimeni varētu atpūsties pie dabas, līdz ar to te viss iekārtots, pārdomājot detaļas un radot īpašu mājīgumu. Tomēr vēlāk saimnieki nolēmuši šo māju izīrēt arī citiem. Viesturs ir liels zvejas entuziasts, tādēļ pie mājas ir uzcelta lieliska kūpinātava, kā arī te viesiem ir iespēja doties zvejā ar laivu. Saimnieki lepojas, ka liela daļa viesu, kas šeit kaut reizi paviesojušies, atgriežas atpūsties ik gadu.

Aizkraukles novada uzņēmējiem bija iespēja ne vien iepazīt brīvdienu māju, bet arī tikties ar apdrošināšanas brokeru sabiedrības SIA “Investimus” pārstāvjiem. Uzņēmuma pārdošanas attīstības direktors Mārtiņš Osis un pārdošanas vadītāja Laura Ozoliņa informēja par dažādām niansēm, kas saistītas ar valsts pensiju sistēmu un otro pensiju līmeni, kā arī uzsvēra katra cilvēka iespējas un nepieciešamību veidot uzkrājumus, tādejādi nodrošinot savu finansiālo aizsardzību neparedzētās situācijās. Informācija bija ļoti vērtīga un izzinoša.

Jaunjelgavas tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore Linda Onužāne informēja uzņēmējus par aktuālo tūrismā un nozīmīgākajiem pasākumiem, kas šogad iecerēti Jaunjelgavas apvienībā.

Pārrunājot uzņēmējdarbības aktualitātes, tika minēts, ka tuvojas biznesa ideju konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš. Tāpat arī tika izzināts uzņēmēju viedoklis, kādi jautājumi un aktualitātes viņus saista, lai tiem varētu pievērsties Uzņēmēju dienās, pieaicinot lektorus un organizējot seminārus. Uzņēmēju dienas notiks rudenī.

Šoreiz pasākumā piedalījās 27 dalībnieki. Priecājamies, ka šajā tikšanās reizē uzņēmēju pulkam pievienojās vairāki Jaunjelgavas apvienības uzņēmēji.

Nākamā novada uzņēmēju tikšanās plānota 12. jūnijā, un šoreiz visi viesosies veikalā “Veicis” Sunākstes pagastā.

Uzņēmēju tikšanās