Aizkraukle Uzņēmējdarbība
Vietējā biznesa atbalsta diena
Foto: Kārlis Ieviņš

Nedēļas nogalē Aizkrauklē atkal notika Uzņēmēju dienas. Tās 20. maijā sākās ar vietējā biznesa atbalsta dienu, kurā varēja dzirdēt iedvesmas stāstus un apmeklēt vietējo amatnieku izstādi – tirgu.

Pasākumu Aizkraukles kultūras centrā vadīja žurnālists, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Ansis Bogustovs. Uzņēmēji klātesošos iepazīstināja ar savu uzņēmumu, savukārt jaunieši– topošie uzņēmēji daudz jauna varēja uzzināt meistarklē ”Veiksmīga uzņēmēja DNS”, kuru vadīja Rīgas Biznesa skolas bakalaura studiju vadītājs Claudio Rivera.

Pasākuma beigās varēja dzirdēt trīs iedvesmojošus stāstus par uzņēmējdarbības uzsākšanu: par uzņēmumu, kurā ražo gardu bezalkoholisko dzērienu, stāstīja SIA “Barvedis” vadītājs Jānis Tipainis; par uzņēmuma SIA “JINNS” virtuālajām tūrēm nianses atklāja Renārs Lipenītis; par zemeņu un aveņu audzēšanu tuneļos stāstīja SIA “Gretes” uzņēmuma attīstītājs Vents Aperāns.

Apmeklētāju netrūka arī vietējo mājražotāju un amatnieku izstādē – tirdziņā, kurā varēja degustēt ražotāju gardumus, iepazīties ar novadnieku darinājumiem un iegādāties izvēlētos gardumus un izstrādājumus.