Aizkraukle Kultūra Tūrisms
Aizkraukles novad svētki

Šogad Aizkraukles pilsēta svin 55. gadadienu, svinībās 5. un 6. augustā aicinot ciemos visa novada ļaudis un draugus no ārvalstīm, bet ikviens vēl var pieteikties svētku gājienam, tirgum un orientēšanās sacensībām.

Svētku pirmā diena 5. augustā notiek ar devīzi “Atklāj Aizkraukli”, šajā dienā kultūras centrā plānota viktorīna par Aizkraukles novada vēsturi un nakts auto orientēšanās sacensības. Nakts orientēšanās sacensībām komandas aicinām pieteikties līdz 2. augustam. Nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami Aizkrukles novada tūrisma mājaslapā.

6. augusts būs svētku galvenā diena, tās devīze: “Aizkraukle aicina!”. Aicinām Aizkraukles novada uzņēmumus, organizācijas un kolektīvus kuplināt svētkus un piedalīties svētku gājienā. Dalību gājienam var pieteikt līdz 3. augustam, rakstot e-pastā: liga.ciematniece@aizkraukle.lv vai pa tālruni +371 26449657.

Šogad svētku aktivitātes notiks uz divām skatuvēm – pilsētas centrālajā laukumā un pie kultūras centra. Savukārt svētku tirdziņš paredzēts Spīdolas ielā, kas savieno šīs abas svētku norises vietas. Aicinām tirgoties gribētājus, bet īpaši Aizkraukles novada amatniekus un mājražotājus, piedalīties tirdziņā “Radīts Aizkraukles novadā”, kas notiks kultūras centra laukumā, dalība tajā būs bez maksas.

Dalībnieki tirgum vēl var pieteikties šodien, 1. augustā, aizpildot pieteikumu: 

Tas jāiesniedz:

  • klātienē, klientu apkalpošanas centrā (Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē, Aizkraukles novadā, pirmdien – no pulksten 8 līdz 18);
  • sūtot e-pastā: dome@aizkraukle.lv,  parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu.