Sabiedrība Kultūra Uzņēmējdarbība
pieteikties svētku gājienam

2. un 3. jūnijā Aizkrauklē noritēs novada svētki, un ikviens interesents jau tagad aicināts pieteikties svētku gājienam, kurš paredzēts 3. jūnija pievakarē.

Aizkraukles svētkos par skaistu un neatņemamu tradīciju kļuvis svētku gājiens. Tas notiks arī šogad, un gājienā aicinām piedalīties visus radošos un atraktīvos novada uzņēmumus, iestādes, sabiedriskās organizācijastautas mākslas kolektīvus, sportistus, svētku viesus, valsts un pašvaldības iestādes un citas organizācijas, tādējādi radot prieku un vienotības sajūtu ne vien sev pašiem, bet arī skatītājiem.

Kā vienmēr, gājiena dalībniekus aicinām būt radošiem un jau laikus domāt par noformējumu – izmantojiet karogus, bannerus un citus vizuālos materiālus, savu simboliku vai darba apģērbu. Gājienā var doties arī dejojot, dziedot, izmantojot muzikālo noformējumu.

Gājiens notiks 3. jūnijā no pulksten 18.15 līdz 18.45, pulcēšanās – no pulksten 18.00. Gājiena sākums būs Sprīdīša un Lāčplēša ielas krustojumā, dalībnieki dosies pa Lāčplēša ielu, Spīdolas ielu, gājiens noslēgsies Aizkraukles stadionā.

Aizkraukles novada svētkos 3. jūnijā vakara koncertā būs iespēja klausīties grupas “Raxtu Raxti” un “Labvēlīgais Tips”, bet vakarā izskaņā paredzēta balle kopā ar grupu “Džentlmeņu špagats”. Visi šie pasākumi būs bez maksas.

Pieteikties svētku gājienam var līdz 31. maijam, rakstot e-pastā: liga.ciematniece@aizkraukle.lv vai zvanot pa tālruni +371 26449657. Piesakoties jāmin pārstāvniecība, kontaktinformācija un aptuvenais dalībnieku skaits.