Jaunjelgava Projektu aktualitātes
Vingros Secē un Jaunjelgavā

Saistībā ar veselības veicināšanas projektu Jaunjelgavā un tās apkaimē no 19. septembra fizioterapeites vadībā varēs vingrot secieši, bet no 20. septembra vingrošanas nodarbības tiks piedāvātas jauniešiem Jaunjelgavas Jauniešu iniciatīvu centrā.

Projektā “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Jaunjelgavā un tās apkaimē” turpinām vingrošanas nodarbības. Sākot no 19. septembra Secē varēs vingrot Aizkraukles novada pieaugušie cilvēki. Nodarbības notiks pirmdienās pulksten 17, tās vadīs fizioterapeite Jurgita Gruberte. Kopā paredzētas 10 nodarbības.

Septembrī vingrošanas nodarbības turpināsies arī Seces pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestādes “Vasariņa” audzēkņiem.

Savukārt no 20. septembra fizioterapeites Jurgitas Grubertes vadībā vingrot aicināti jaunieši. Viņiem tiks piedāvāti dinamiski vingrojumi dziļo muskuļu stiprināšanai, līdzsvaram un stājas korekcijai, lieliskai pašsajūtai, kā arī ierosmei būt aktīvam. Nodarbības notiks katru otrdienu pulksten 18 Jaunjelgavas Jauniešu iniciatīvu centrā. Kopā septembrī un oktobrī plānotas astoņas nodarbības.

Vingrošanas nodarbības būs bez maksas.