Datums 1. septembris, 2023
Laiks17.00
Vieta Jaunjelgava, Kultūras centrs

1. septembrī, Zinību dienā, Jaunjelgavas kultūras centrs organizē pasākumu “Back to school” (tulkojumā no angļu valodas “Atpakaļ uz skolu”) bērnu un vecāku priekam, lai godam sagaidītu jauno mācību gadu.

Mainīgo laikapstākļu dēļ drošības un sirdsmiera labad pasākums tiks rīkots kultūras centra telpās.

Plkst. 17.00 lielajā zālē iluzionists Edžus pulcēs visus klātesošos uz acīmredzamām, neredzamām, ticamām un neticamām lietām, iesaistot klātesošos brīnumu radīšanā. Pēc tam notiks bērnu “disenīte” ar iemīļotām un enerģiskām muzikālajām kompozīcijām.

Tikmēr vecākiem būs iespēja piedalīties diskusijā ar ģimeņu psihoterapeiti Ilonu Bušu par bērnu psiholoģiju, skolas gaitu uzsākšanu, attiecībām ģimenē un citām aktuālām tēmām. Ikviens sev interesējošos jautājumus varēs uzrakstīt uz lapiņām un ievietot speciālā traukā, lai nodrošinātu anonimitāti. Diskusija norisināsies kultūras centra mazajā zālē, kas atrodas pirmajā stāvā (ieeja no pagalmiņa puses).

Visas dienas garumā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Jaunjelgavas Tūrisma un informācijas punkts piedāvās savu īpašo uzdevumu spēli, tādējādi bērni un jaunieši varēs labāk iepazīt Jaunjelgavu.

Kultūras centra pagalmiņā būs izvietoti galdiņi, dodot iespēju pasūtīt ēdienu no blakusesošajām kafejnīcām vai notiesāt līdzpaņemtos gardumus. Būs arī iespēja iegādāties cukurvati, popkornu un dažādus dzērienus.

Gaidīsim jūs Jaunjelgavā, lai kopā radītu svētkus!