Datums 6. jūnijs, 2023
Laiks19.00–20.00
Vieta Pļaviņas, Zviedru skansts estrāde

Aizkraukles novada pašvaldība projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē” ietvaros organizēs 10 bezmaksas ciguna nodarbības, kuras vadīs sertificēta instruktore Kristīne Rulle.

Nodarbības no 25. aprīļa līdz 20. jūnijam notiks katru otrdienu no pulksten 19.00 līdz 20.00 Draudzības parka estrādē pie “Zviedru skanstīm” Pļaviņās. Sliktu laikapstākļu gadījumā nodarbības tiks pārceltas uz Pļaviņu kultūras centru Daugavas ielā 49. Savukārt 18. jūnijā nodarbība notiks no pulksten 9.00 līdz 10.00.

Jēdziens “cigun” ķīniešu valodā tiek aprakstīts ar diviem hieroglifiem „ci” un ”gun”. “Ci” nozīmē iekšējo enerģiju, bet “gun” – darbs, tātad ciguna nodarbība tiešā nozīmē ir darbs ar iekšējo enerģiju. Cigunu bieži sauc vienkārši par ķīniešu vingrošanu, tajā ir daudz vingrinājumu, kas uzlabo koordināciju. Veikt ciguna vingrinājumus var ikviens, jo tie ir ļoti vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību, priekšzināšanas. Nodarbībās varēs iepazīt un apgūt īpašas mediatīvas kustības un saskaņotu, dziļu elpošanu, aktīvo punktu masāžu un uzmanības koncentrēšanu kā sarunu ar savu ķermeni.

Lūdzam iepriekš pieteikt dalību, zvanot instruktorei Kristīnei Rullei pa tālruni +371 29441564.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju piedalīties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībās, lai stiprinātu savu veselību.