Pļaviņu bibliotēkā, 19. maijā plkst. 16.00 projekta “Iedvesma. Redzēt, dzirdēt un just” noslēdzošais literārais sarīkojums ar dzejnieci un ilustratori Loti Vilmu Vītiņu.
Ikviens interesents laipni aicināts iedvesmoties un sajust radošuma dzirksti!
Projekts tiek īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Aizkraukles novada pašvaldības atbalstu.