Datums 20. maijs, 2022
Laiks12.00–16.00
Vieta Aizkraukle, Aizkraukles kultūras centrs, Spīdolas iela 2
uzņēmēju dienas 20. un 21. maijā

20. un 21. maijā Aizkrauklē notiks Uzņēmēju dienas. Šoreiz tās noritēs mazliet citādā formātā, taču būs gan mājražotāju un amatnieku darbu izstāde, gan tradicionālā uzņēmēju godināšana.

Uzņēmēju dienas Aizkrauklē divus gadus izpalika valstī noteikto ierobežojumu dēļ, taču maijā pasākums atkal notiks, gan nedaudz citādā formātā. Šoreiz plānoti dažādi uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi, taču lielais gadatirgus Aizkrauklē izpaliks, bet noritēs vietējo mājražotāju un amatnieku izstāde – tirgus.

“Uzņēmēju dienas 2022” Aizkrauklē sāksies 20. maijā ar vietējā biznesa atbalsta dienu. No pulksten 12 līdz 16 Aizkraukles kultūras centrā, Spīdolas ielā 2, paredzētas vairākas uzņēmējdarbības atbalsta aktivitātes:

  • uzņēmēju tīklošanās pasākums;
  • meistarklase jauniešiem ”Veiksmīga uzņēmēja DNS”;
  • iedvesmas stāsti;
  • mājražotāju un amatnieku izstāde – tirgus.

Vietējā biznesa atbalsta dienas pasākuma mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus un motivēt jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. Pasākumā piedalīsies novada uzņēmēji, kuri varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, ražojumiem un pakalpojumiem, kā arī dalīties ar savu pieredzi uzņēmējdarbībā.

Pasākums tiek rīkots Zemgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros.