Dome
priekšsēdēājs sveic deputāti

Šodien, 17. novembrī, pirmā sēde Aizkraukles novada domes sastāvā ir jaunajai deputātei Elitai Kaņepējai, kura stājusies 14. Saeimā ievēlētā deputāta Mārtiņa Daģa vietā. Abi minētie deputāti balotējās un ievēlēti no politiskās partijas “Jaunā Vienotība” vēlēšanu saraksta.

Aizkraukles novada Vēlēšanu komisija saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas noteikto kārtību pieņēma lēmumu par deputāta kandidātu, kurš uzaicināms stāties Saeimā ievēlētā deputāta Mārtiņa Daģa vietā. Saskaņā ar Aizkraukles novada 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātu protokolu, nākamais kandidāts, kurš ieguvis lielāko balsu skaitu no kandidātu saraksta “Jaunā Vienotība” ir Elita Kaņepēja, kura ir piekritusi pieņemt Aizkraukles novada domes deputāta pilnvaras un turpmāk darboties domes izveidotajās institūcijās.

Kopā Aizkraukles novada domē ir 19 deputātu.

Dome veica izmaiņas vairākās domes pastāvīgajās komitejās – turpmāk Elita Kaņepēja strādās Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas un Sociālo jautājumu komitejas sastāvā.

Elitai Kaņepējai ir pieredze pašvaldības darbā, pirms administratīvi teritoriālās reformas viņa bijusi ievēlēta Pļaviņu novada domē, kā arī strādā pašvaldībā – ir uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste un Pļaviņu Zaļā tirgus pārvaldniece. Jaunā deputāte ir absolvējusi Jēkabpils lauksaimniecības tehnikumu (tagad – Jēkabpils Agrobiznesa koledža), iegūstot izglītību uzņēmējdarbībā.

Elita Kaņepēja izsaka pateicību saviem atbalstītājiem, kuri aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās balsoja par viņu. Jaunā deputāte teic, ka jūtas pagodināta iekļauties Aizkraukles novada domes deputātu kolektīvā un apņemas turpināt Mārtiņa Daģa aizsāktos darbus.

Par savām prioritātēm, uzņemoties Aizkraukles novada domes deputāta pienākumus, Elita Kaņepēja uzskata novada pagastu un pilsētu tradīciju saglabāšanu un iedzīvotāju ideju atbalstīšanu – tikai strādājot visiem kopā, cienot vienam otru, iespējams paveikt lielas lietas un virzīt novada attīstību. Viņas dzīves moto ir: “Jo vairāk dari, jo vairāk vari izdarīt!”

Vēlam izturību un panākumus, uzņemoties jaunos pienākumus!