tiek liets jauns asfalta segums
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

No 24. līdz 31. martam tiks ierobežota iebraukšana Stacijas laukumā no Dzelzceļnieku un Liepu ielas puses. Stacijas laukumā šajā periodā varēs iebraukt no Daugavas ielas, savukārt izbraukt no tā – pa Liepu un Sporta ielu.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Skrīveru pagasts