Skrīveru pagasts
ielas remonts

No 6. līdz 9. jūnijam Jāņa Purapuķes ielai Skrīveros tiks frēzēts un klāts asfalta segums, līdz ar to iedzīvotājiem, uz kuru mājām piebraucamais ceļš ved no šīs ielas, jārēķinās, ka dažas stundas transporta satiksme var būt slēgta.

Uz vietējā autoceļa Zemkopības institūts–Skrīveri (V918) jeb Jāņa Purapuķes ielā notiek atjaunošanas darbi, un saistībā ar tiem visā pusotra kilometra ceļa posmā ar karsto asfaltu labo iesēdumus, ceļa profilu un bedrītes, plaisas aizpildot ar bitumenu, bet daļā remontposma paredzēta asfaltbetona seguma izlīdzinoša frēzēšana.

Būvnieki informē, ka šonedēļ – no 6. līdz 9. jūnijam – notiks frēzēšanas un asfaltēšanas darbi, līdz ar to autobraucējiem un īpaši tiem iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas J. Purapuķes ielā vai uz tām no šīs ielas ved piebraucamais ceļš, jārēķinās, ka uz dažām stundām ielas posmi satiksmei var tikt slēgti. Iela pilnībā satiksmei netiks slēgta, taču apmēram uz divām vai trijām stundām vietās, kur tiek klāts asfalts, no tās nevarēs nobraukt uz piebraucamā ceļa.

Lūdzam iedzīvotājus šonedēļ dienas gaitas un savus braucienus plānot tā, lai satiksmes ierobežojumi neradītu sarežģījumus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

J. Purapuķes ielu remontē PS “Valkas ceļi” un “Pamatceļš”. Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūlija beigām.