Atbalsts Ukrainai Jaunjelgava Kultūra
Mākslas darb - rīts

No 29. līdz 31. jūlijam norisināsies Jaunjelgavas pilsētas svētki, kuros trīs dienās paredzēti muzikāli un deju priekšnesumi, laivu parāde, dažādas atrakcijas bērniem, izglītojošas ekskursijas un citas aktivitātes, bet viens no mākslinieciskākajiem brīžiem svētkos būs mākslas darbu izsole, kura 30. jūlijā pulksten 16 notiks Jaunjelgavas Vecpilsētas laukumā. Izsoles darbos piedāvājam ielūkoties jau iepriekš, bet tos varēs iegādāties izsolē klātienē.

Jaunjelgavas kultūras veicināšanas biedrības vadītāja Vaira Lejniece stāsta, ka mākslas darbu izsole svētkos Jaunjelgavā notiks jau otro reizi – pirms dažiem gadiem tā rīkota cēla mērķa labad, lai vāktu līdzekļus Teodora Hermanovska piemineklim. Arī šoreiz cēlais mērķis neizpaliks, jo divu darbu autori visu nosolīto summu ziedos Ukrainas atbalstam.

Kopā izsolē tiks piedāvāti 20 mākslas darbi – gleznas, māla trauki, fotogrāfija un tekstila kolāža. To autori ir esošie un topošie mākslinieki, kuri glezno un darbojas Jaunjelgavas kultūras veicināšanas biedrības un Jaunjelgavas Jauniešu iniciatīvu centra organizētajās aktivitātēs.

Mākslas darbus interesenti varēs nosolīt klātienē, izsole notiks 30. jūlijā pulksten 16 Vecpilsētas laukumā svētku koncerta starplaikos. To vadīs Vaira Lejniece un Eduards Kaļķis. Tāpat interesenti koncerta laikā Vecpilsētas laukumā un Liepu parkā par fiksētām cenām varēs iegādāties arī citas gleznas un kolāžas. 

Piedāvājam ielūkoties mākslas darbu katalogā, kurā norādīta katra darba tehniskā specifikācija un izsoles sākuma cena. Ieskatieties, nav dārgi! 

No 27. jūlija darbus klātienē varēs aplūkot arī Jaunjelgavas kultūras centra vestibilā.

Tiekamies Jaunjelgavas pilsētas svētkos un mākslas darbu izsolē, kura solās būt krāšņa!