Sabiedrība
piesaki informatīvo izdevumu

Iznācis Aizkraukles novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Aizkraukles Novada Vēstis” marta numurs. No šī mēneša izdevums tiek piegādāts tikai tiem novada iedzīvotājiem, kuri apliecinājuši vēlmi to saņemt pastkastītē un pieteikuši savu adresi.

Taupot pašvaldības resursus, turpmāk drukāto informatīvo izdevumu savā pastkastītē saņems tikai tie iedzīvotāji, kuri to vēlēsies. Līdz ar to ikvienam jāpiesaka adrese, kurā piegādāt izdevumu. Personas dati nav jāsniedz, tikai jānorāda adrese, uz kuru izdevums jāpiegādā, kā arī tiek piefiksēts kontakttālrunis – gadījumam, ja izplatīšanas procesā rodas aizķeršanās vai neskaidrības.

Pašvaldības informatīvo izdevumu “Aizkraukles Novada Vēstis”, tāpat kā līdz šim, iedzīvotāji saņems bez maksas. Tiem, kuri adresi pieteikuši jau martā, otrreiz nav jāpiesakās. Gadījumā, ja pārdomājat vai esat adresi pieteicis, bet izdevumu neesat saņēmis, aicinām ziņot, rakstot e-pastā: info@aizkraukle.lv.

Tāpat ikviens interesents “Aizkraukles Novada Vēstis” var saņemt un izlasīt arī klientu apkalpošanas centros un bibliotēkās katrā pilsētā un pagastā. Varat lasīt arī izdevuma elektronisko versiju.

Izdevuma saņemšanai pastkastītē joprojām ir iespējams pieteikties tiešsaistē, sūtot WhatsApp vai zvanot pa tālruni +371 26498719. Aprīļa izdevuma saņemšanai adrese jāpiesaka līdz 12. aprīlim.

Ikvienu iedzīvotāju aicinām parūpēties arī par vecāka gadagājuma cilvēkiem ‒ lūdzam apzināt sev tuvos seniorus un noskaidrot, vai viņi vēlas saņemt izdevumu, kā arī palīdzēt pieteikt adresi.