Seces pagasts Staburaga pagasts
Mihails Maškovs

Saistībā ar to, ka Seces un Staburaga pagasta pakalpojumu centru vadītājs Arnis Mencendorfs izlēmis neturpināt šo darbu, kopš šodienas, 8. augusta, abu kaimiņpagastu pakalpojumus centrus vadīs Mihails Maškovs, līdzšinējais pansijas “Vīgante” vadītājs.

Arnis Mencendorfs savos 13 darba gados, vadot Seces pagasta pārvaldi, daudz paveicis un allaž bijis ļoti ieinteresēts, lai pagasta attīstās un ir sakārtots. Kopš šī gada sākuma viņš vadīja Seces un Staburaga pagasta pakalpojumu centrus, taču no 1. augusta izlēma darba attiecības pārtraukt.

Līdz ar to šim vakantajam amatam bija izsludināta pieteikšanās. Noteiktajā termiņā – līdz 22. jūlijam – Seces un Staburaga pagasta pakalpojumu centru vadītāja amatam saņemti pieci pieteikumi, trīs no pretendentiem bija Seces pagasta iedzīvotāji. Saskaņā ar nolikumu pakalpojumu centra vadītāju izvēlējās Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītājs Uldis Albiņš, un viņš lēma šajā amatā iecelt pansijas/grupu mājas “Vīgante” līdzšinējo vadītāju Mihailu Maškovu.

Uldis Albiņš teic, ka pretendenta izvēle bijis koleģiāls lēmums – lēmums pieņemts, uzklausot arī citu Jaunjelgavas apvienības pagastu pakalpojumu centru vadītāju viedokli. “Mihails Maškovs sevi parādījis kā saimniecisks pansijas “Vīgante” vadītājs, viņam ir atbilstoša izglītība un nepieciešamā pieredze vadītāja amatā, domāju, ka viņš veiksmīgi tiks galā ar uzticēto darbu,” saka Uldis Albiņš.

Seces un Staburaga pagasta pakalpojumu centru Mihails Maškovs sāka vadīt šodien, 8. augustā. Savukārt vakantajam pansijas/ grupu mājas “Vīgante” vadītāja amatam izsludināta pietiekšanās, tam pretendenti var pieteikties līdz 23. augustam.

Mihails Maškovs pansiju “Vīgante” vadīja apmēram pusotru gadu – kopš 2021. gada janvāra. Iepriekš, no 2011. gada, viņš vadīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles nodaļas Jaunjelgavas posteni. Viņš absolvējis Baltijas Starptautisko akadēmiju, iegūstot juriskonsulta kvalifikāciju.

Mihails Maškovs uzskata, ka viņa pieredze un zināšanas, arī saimniecisko jautājumu risināšanā, jaunajā amatā lieti noderēs, ļaujot īstenot Seces un Staburaga pagastam un iedzīvotājiem nepieciešamas lietas. Viņš bilst, ka pirmā darba diena pagājusi, iepazīstot pagastu un uzklausot līdzšinējā pagasta vadītāja padomus un uzzinot, kādi darbi ieplānoti.

Vēlam veiksim jaunajā amatā!