Skrīveru pagasts Kultūra
satiekamies skrīveros - 18. jūnijā

18. jūnijā Skrīveros svinēs svētkus “Satiekamies Skrīveros!”. Tajos paredzētas aktivitātes lieliem un maziem, bet Skrīveru amatierteātris savējiem dāvinās pirmizrādi – Māras Hornas lugas “Brangais ķēriens” iestudējumu.

Skrīveru kultūras centra pasākumu organizatore Inga Kokaine stāsta, ka dažādas aktivitātes sestdien, 18. jūnijā, iecerētas visas dienas garumā. Svētki sāksies pulksten 12, kad ābeļdārzā pie Skrīveru kultūras centra ikviens aicināts spēlēt lielās spēles un disku golfu. Te notiks arī putu ballīte, tās dalībniekiem līdzi jāņem dvielis un sausas drēbes.

No pulksten 12 kultūras centra foajē būs apskatāma tekstilstudijas “Putnukalns” un Līgatnes TLMS izstāde “13. pavasaris”, bet pulksten 13 kultūras centrā Skrīveru amatierteātris rādīs pirmizrādi – Māras Hornas lugu “Brangais ķēriens”. Būs pārpratumi, nelikumīgi darījumi, amizantas situācijas. Iestudējuma režisors ir Agnis Albrehts, izrādē lomas spēlē Ansis Martinsons, Gunta Šustere, Aivars Katajs- Paeglis, Anita Kataja- Paegle, Maija Strautniece, Aldis Jansons, Baiba Dronka, Inga Kokaine. Par skaņu un gaismu rūpēsies Jānis Sniedziņš.

Pulksten 14 sāksies autoorientēšanās “Skrīveri rullē!” Pieteikšanās sacensībām e-pastā: karina.kruglova@aizkraukle.lv. Starts ik pēc 10 minūtēm tiks dots Sporta ielā pie kultūras centra, bet rezultātu paziņošana plānota ap pulksten 19.

Šajā laikā (no pulksten 14) Skrīveru uzņēmēji – Skrīveru pārtikas kombināts, Skrīveru saldumi, Skrīveru mājas saldējums, Klidziņa, kuģītis “Balta Kaza” – ikvienu aicina apmeklēt ražotnes, veikaliņus, pagalmus, piestātnes. Savukārt pulksten 16 viesi tiks gaidīti Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pagalmā, kur notiks dažādu tautu rotaļas un danči, magnētiņu gatavošana pirogrāfijas tehnikā.

Pulksten 18 skolas stadionā notiks Skrīveru kultūras centra tautas mākslas kolektīvu koncerts. Tajā piedalīsies bērnu ansamblis, koris “Dīvaja”, ansamblis “Ferrovia”, deju kolektīvi “Susuriņi”; “Dižsusuri”; “Dzēse”, “Aiva”, pūtēju orķestris “Skrīveru taurētājs”. Savus radītos tērpus “No vaiņaga jostu pinu” demonstrēs A. Upīša Skrīveru vidusskolas dizaina studija, to vada skolotāja Danute Podvinska.

Pulksten 21 stadionā skanēs grupas “Citi Zēni” koncerts, bet pulksten 23 sāksies nakts balle ar grupu “Mājupceļš”. Ieeja uz koncertu un balli – 5 eiro, neatkarīgi no tā, vai apmeklē vienu vai abus pasākumus. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas. Biļetes arī iepriekš var iegādāties Skrīveru kultūras centrā darbdienās no pulksten 9 līdz 15; trešdienās un ceturtdienās – arī no pulksten 18 līdz 20, kā arī Aizkraukles kultūras centra kasē darbdienās no pulksten 12 līdz 14 un no pulksten 17 līdz 19.

Satiekamies Skrīveros!