Skrīveru pagasts Vide
Baiba Liepa
Foto: Vitālijs Prutskis

No 20. maija Skrīveru pagasta pārvaldē darbu uzsāka jauna vides pārvaldības speciāliste – no četriem pretendentiem šim amatam izvēlēta Baiba Liepa.

Saistībā ar to, ka līdzšinējā Skrīveru pagasta pārvaldes vides pārvaldības speciāliste Liena Valdmane– Girgensone iesniedza atlūgumu, pašvaldība līdz 10. maijam bija izsludinājusi pieteikšanos vakancei.

Amatam pieteicās četri pretendenti. Pretendentu vērtēšanas komisija izvēlējās divus potenciālos amata pretendentus, kurus uzaicināja uz pārrunām, taču viena no piedāvājuma attiecās. Komisija nolēma šajā amatā apstiprināt Baibu Liepu, kura 20. maijā uzsāka darbu.

Baiba Liepa Sociālo Tehnoloģiju augstskolā apguvusi uzņēmējdarbības vadīšanu un ieguvusi ekonomista kvalifikāciju, bet Juridiskajā koledžā – nekustamā īpašuma pārvaldnieka diplomu.

Viņas iepriekšējā darbavieta vairāk nekā 10 gadu bijusi SIA “Ogres Namsaimnieks”, kur līdz šim viņa bija remontu nodaļas vadītāja, bet pirms tam veikusi ekonomistes darbu Ogres novada pašvaldības aģentūrā “Mālkalne”.

Baiba ir absolvējusi Skrīveru vidusskolu. Tagad viņa dzīvo Jumpravā.

Jaunā vides pārvaldības speciāliste bilst, ka Skrīveru vide viņai ir pazīstama, tāpēc ar enerģiskumu un apņemšanos uzsāks darbu. “Turpināšu iepriekš uzsāktos darbus, jo Skrīveros viss tika darīts, lai apkārtne būtu sakārtota un uzlabota. Mācīšos un apgūšu visu, kas man jādara, un rūpēšos, lai Skrīveri būtu skaisti un sakopti.”