Jauniešiem Skrīveru pagasts
soliņs

Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pagalmā mūzikas pavadījumā atklāti trīs jauni soliņi, kuru virsma atgādina klavieru taustiņus.

Skolas padome nolēma, ka vajadzētu labiekārtot skolas teritoriju, kurā bērniem, vecākiem, tūristiem un citiem interesentiem būtu iespēja parunāties, klausīties skolas koncertus, vienkārši atpūsties. Skolas teritorijā ir izveidota palete, kas simbolizē mākslas novirzienu, tāpēc radās ideja, ka soliņiem vajadzētu būt veltītiem mūzikai un veidotiem kā klavieru taustiņiem.

Iedzīvotāju grupa Aizkraukles domē iesniedza pieteikumu projektam “Atpūtas vietas labiekārtošana” un ieguva 600 eiro lielu finansējumu. Soliņus izgatavoja Aizkraukles Profesionālās vidusskolas 3. kursa topošie galdnieki Kristiāns Berelis, Ņikita Bobrovs, Mārcis Lācgalvis, Dāniels Makarovs, Aigars Leiskins un Bruno Ralfs Spunde skolotāja Jāņa Madžuļa vadībā. Atklāšanas pasākuma laikā skolas direktore Iveta Biķerniece izteica lielu pateicību skolas audzēkņiem, visiem sadarbības partneriem par paveikto darbu, kas priecēs ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī tūristus.

Skrīveros atklāti soliņi ar klavieru taustiņiem