Aizkraukle Kultūra Uzņēmējdarbība
Tirgus Aizkrauklē

Aizkraukles novada svētkos 3. jūnijā Aizkrauklē notiks arī tirgus. Visi, kuri vēlas tirgoties – mājražotāji, amatnieki, uzņēmēji – līdz 15. maijam aicināti tam pieteikties, aizpildot iesnieguma veidlapu.

Aizkraukles kultūras centra direktors Alens Emīls Oknovs informē, ka tirgus notiks Spīdolas ielā, tirdzniecības vietas būs vienā ielas pusē. Andelēšanās plānota 3. jūnijā no pulksten 9.00 līdz 15.00.

Lai plānotu vietu un tirgus norisi, jau tagad tirgoties gribētāji aicināti pieteikties tirdziņam. Tiek gaidīti mājražotāju, amatnieku, uzņēmēju pieteikumi, bet tirgū nav paredzēta rūpnieciski ražoto vienveidīgo preču (apģērbu, Ķīnas ražojumu) pārdošana.

Tirgoties gribētājiem pieteikumi līdz 15. maijam jāsūta e-pastā: aizkraukle@pakalpojumucentri.lv.

Ikvienam tirgotājam jāsamaksā arī tirdzniecības nodeva, kas noteikta  saskaņā ar Aizkraukles novada pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem Nr. 2022/27.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar svētku tirgus koordinatori Ievu Erdmani, tālrunis +371 27717311 vai rakstīt e-pastā: ieva.erdmane@inbox.lv.

Tāpat komersanti var pieteikties ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai 3. jūnija vakara koncerta un balles norises laikā Aizkraukles stadionā Draudzības krastmalā 6. Ēdināšanas pakalpojumus paredzēts nodrošināt no pulksten 19.00 līdz 3.00.

Tas aizpildīts jāsūta e-pastā: aizkraukle@pakalpojumucentri.lv .