Atbalsts Ukrainai
atbalsts Ukrainai

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” uzsāk projekta "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" realizēšanu un aicina projekta aktivitātēm pieteikties Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri, bēgot no kara savā valstī, pašlaik dzīvo Jēkabpils un Aizkraukles novados.

Pieteikties projekta aktivitātēm var, aizpildot anketu, rakstot biedrības e-pastā: vidusdaugavasnvo@inbox.lv vai zvanot aktivitāšu koordinatorei Montai pa tālruni +371 29811673 (vai pa tālruni +371 29449622). Aicinām nekavēties un pieteikties uzreiz!

Projektā ir paredzēti pieci dažādi pasākumi, kas ļaus labāk ieraudzīt un iepazīt Latviju (ekskursijas visos Latvijas novados un galvaspilsētā Rīgā, ģimeņu nometne, velopasākums u.c.). Katram sniegsim iespēju piedalīties vairākos projekta notikumos.

Dalība projektā tā dalībniekiem ir bez maksas, aktivitātes plānotas 2023. gada augustā – decembrī.

Lūgums Jēkabpils un Aizkraukles novadu sociālajiem dienestiem un pašvaldību klientu apkalpošanas centriem informēt par sniegtajām iespējām un aicināt uz aktivitātēm novada teritorijā dzīvojošos Ukrainas civiliedzīvotājus!

Projektu "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

mēs Ukrainai - ukraiņu valodā